Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

Informacje z tematu: wyposażenie publikowane w portalu dlahandlu.pl

older | 1 | (Page 2) | 3 | newer

  0 0

  Jednym z trendów, który zauważany jest przez producentów wyposażenia placówek sieci handlowych jest rosnące zapotrzebowanie na usługi serwisowe. - Rynek sieci handlowych jest dojrzałym rynkiem, który przez lata zdążył już wypracować standardy wyposażenia, które są powielane w kolejnych otwarciach nowych obiektów. Czas jednak płynie i sprzęt z biegiem lat się starzeje. Na przykład wózki sklepowe Wanzl w niektórych sieciach pracują po kilkanaście lat. Sprzęt ten osiągnął już wiek dojrzały, tu i ówdzie nawet emerytalny i wymaga gruntownej renowacji lub wymiany. W związku z tym obserwujemy coraz większe potrzeby usług serwisowych - mówi Magdalena Skowrońska z firmy Wanzl.

  0 0

  - Na wymagającym rynku handlu detalicznego, nie wystarczy już tylko sprzedać produkt, ale spełnić stale rosnące oczekiwania klienta względem jakości obsługi. Zasada ta dotyczy szczególnie działów ze świeżą żywnością, gdzie wymagania klienta są też odpowiednio wysokie. Dlatego coraz więcej sieci przywiązuję ogromną wagę do sposobu funkcjonowanie tychże działów i stosowanych w nich rozwiązań, często zapożyczonych ze sklepów specjalizujących się ściśle w sprzedaży świeżej żywności - uważa Winicjusz Wojciechowski, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Uniscale.

  0 0

  28 sierpnia w Centrum Handlowym STOP SHOP w Kętrzynie przy ul. Budowlanej 11 nastąpi otwarcie nowego sklepu JYSK.

  0 0

  ZenCard, platforma do zarządzania programami aktywizacji klientów, uruchomiła swoją aplikację na terminalach płatniczych u pierwszych klientów. Dzięki aplikacji korzystanie z rabatów nie wymaga żadnego zaangażowania ze strony konsumentów.

  0 0

  Marka Zajc planuje otworzyć pierwszy sklep na terenie Warszawy. Firma wynajęła powierzchnię w projekcie Defabryka, przy ul. Duchnikckiej.

  0 0

  Poznań (Galeria Panorama), Pruszcz Gdański (Centrum Victory) oraz Wałbrzych (CH Piaskowa Góra) – oto miasta, w których otwarte zostały kolejne sklepy Komfort.

  0 0

  Firma Walmart testuje nowe funkcje i technologie w dwóch nowo otwartych sklepach: w Tomball w Teksasie oraz Lake Nona na Florydzie. Sklepy zostały w pełni przemodelowane - od layoutu po wygląd budynku, jego otoczenie oraz rozwiązania technologiczne. W ten sposób sieć chce wzmocnić doświadczenie zakupowe klientów.

  0 0

  Modern-Expo całkowicie wyposażył nowy hipermarket Carrefour Polska, zlokalizowany w nowootwartej Galerii Północnej w Warszawie. Carrefour na Białołęce to powierzchnia handlowa o wielkości 5700 mkw. przeznaczona do ekspozycji blisko 37 tysięcy produktów oraz magazyn, również wyposażony przez Modern-Expo.

  0 0

  Producent oświetlenia Spot Light, wprowadził na polski rynek najnowszą ofertę lamp wykonanych w technice laminowanego szkła. - W obiektach handlowych - kloszem lampy może być logo danej firmy lub obraz kojarzący się z daną marką - mówi Christian Ortlieb, właściciel Spot Light.

  0 0

  Hajnowska spółdzielnia spożywców Społem zapowiada rozbudowę swoich placówek. Zacznie od sklepu przy ul. Warszawskiej - informuje Gazeta Współczesna.

  0 0

  - Obecnie kasy samoobsługowe znajdują się w ok. 1/3 naszych placówek w kraju, ale do końca br. powinny się pojawić we wszystkich placówkach sieci - powiedział w czasie Retail Summit 2011 Ryszard Tomaszewski, prezes Tesco Polska.

  0 0

  Szwedzka spółka produkująca m.in. meble sklepowe podpisała kontrakt z Tesco Polska. Umowa obejmuje dostawę wyposażenia - regałów i akcesoriów i dotyczy wszystkich obiektów Tesco.

  0 0

  HP wprowadza na rynek nowe rozwiązania mające pomóc detalistom w zaspokojeniu potrzeb klientów środowiska handlowego. - Nowe rozwiązania oferują skuteczne i atrakcyjne sposoby angażowania uwagi klientów w proces zakupu produktów - od momentu wyjścia z domu, w drodze do sklepu oraz w jego wnętrzu - powiedział Kobi Elbaz Director, Client Solutions and Workstations Business Unit Manager, Personal Systems Group w regionie EMEA.

  0 0

  Oferta CAS Polska obejmuje aktualnie ponad 50 modeli wag (w tym wagi proste, etykietujące, magazynowe), krajalnice, pakowarki i zgrzewarki oraz materiały eksploatacyjne.

  0 0

  Wrocławska spółdzielnia zainwestowałą w zakup steakerów do swoich sklepów. Urządzenia te nacinają włókna, przez co dochodzi do rozmiękczenia płatów mięsa.

  0 0

  hybris Multichannel Accelerator 4.7 to rozwiązanie, które wspomaga kompleksowe wdrażanie aplikacji B2C oraz B2B. Projekty witryn zapewniających wielokanałową obsługę sprzedaży można teraz realizować w trzy-cztery miesiące. Wymaga to dostosowania standardowego rozwiązania do specyfiki danej marki oraz przeprowadzenia podstawowej integracji z systemem realizacji zamówień oraz z rozwiązaniem usługodawcy świadczącego usługi płatnicze.

  0 0

  Po remoncie ruszył sklep sieci Arhelan w Bielsku Podlaskim, przy ul. Białowieskiej 107.

  0 0

  - Doradzamy naszym klientom używanie wózków sklepowych już przy powierzchniach sprzedaży od 100 mkw. wzwyż z prostej przyczyny: klient nie musi dźwigać zakupów w koszyku, a dodatkowo mając więcej miejsca na zakupy podświadomie kupuje więcej. Oczywiście rozmiar wózka musi być odpowiedni do wielkości sklepu i niedopuszczalna jest sytuacja, że sprzedawca "wymusza" na kliencie większe zakupy udostępniając jedynie duże supermarketowe wózki tam gdzie jest to zbędne - mówi Piotr Kraśnicki, dyrektor sprzedaży i rozwoju marki Rabtrolley.

  0 0

  Aktualnie konkurencja w branży handlowej jest bardzo duża i wyrównana. Przewagę konkurencyjną trzeba zdobywać w każdy możliwy sposób. Myślę, że nowe technologie, także informatyczne, mogą być bardzo istotnym elementem tej walki - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Grzegorz Gawaluch, dyrektor IT w GK Specjał.

  0 0

  Podstawowym kryterium przy podejmowaniu decyzji o zakupie wyposażenia do naszych placówek handlowych jest nowoczesność, funkcjonalność, ergonomia i energooszczędność urządzeń. Oczywiście cena zakupu urządzeń jest ważna, jednak nie kluczowa - przekonuje Mieczysława Bogdanowicz, prezes Powszechnej Spółdzielni Spożywców "Społem" w Hajnówce.

older | 1 | (Page 2) | 3 | newer